אודות החברה

 

קבוצת נאות המכבים הוקמה ב- 1992 ומאז היא מהווה את אחת החברות המובילות בתחום הנדל”ן בישראל. מאז הקמתה, החברה יזמה, בנתה ואכלסה למעלה מ- 1000 יחידות דיור ברחבי ישראל בהצלחה יתרה. בשנת 2010 הקבוצה מיזגה אליה את פעילות חברת תירגב, בכך הפכה להיות אחת החברות המובילותבתחום ההתחדשות העירונית בישראל.

איתנות פיננסית היא תנאי חיוני לפעילות בתחום הנדל”ן וקבוצת נאות המכבים נהנית ממנה, כמו גם ממקשרים ענפים ומדלת פתוחה בקרב הבנקים הגדולים בישראל, בתי ההשקעות וחברות המימון המובילות. הקבוצה מעסיקה עשרות עובדים, כמו גם שורה ארוכה של אנשי ונשות מקצוע מהטובים בארץ, ובניהם אדריכלים, מהנדסים, שמאים, רואי חשבון ועורכי דין. מדובר בצוות מגובש ומנוסה המקיים מתודולוגיית ניהול ושירות הדוקה המסייעת בקיצור זמני הפרויקט לצד חיסכון ניכר בהוצאות הנלוות.

הקבוצה מתמקדת בשלושה תחומי פעילות:

פרויקטים למגורים

הפרויקטים של הקבוצה מצטיינים בתכנון וביצוע איכותיים ומתקדמים, באטרקטיביות לרוכשים ובשמירה קפדנית על לוחות הזמנים והמפרטים השונים.

 

 

פרויקטים בתחום המשרדים והמסחר

החברה מאתרת ויוזמת פרויקטים בתחום המשרדים והמסחר באזורי הביקוש ומתכננת פרויקטים המעניקים ערך מוסף למשקיעים, לחברות ולעסקים הבוחרים לקבוע בהם את מושבם.

פרויקטים בהתחדשות עירונית

נאות המכבים מאתרת, יוזמת ומקדמת פרויקטים בהתחדשות עירונית במסלולי פינוי בינוי והריסה ובנייה, כדי להעניק לבעלי הנכסים את ערך המוסף המיטבי ולייצר מציאות עירונית עדכנית ומקדמת.

 

האנשים של NH

איתי תירוש

מנכ”ל משותף

בעל תואר במנהל עסקים, שימש כקבלן עבור חברות בנייה מובילות בשוק הישראלי וכיום דירקטור ומנכ”ל משותף בקבוצת “נאות המכבים” וחברת “תירגב”.

דני ארז

מנכ”ל משותף

בעל תארים במשפטים ומנהל עסקים, עסק שנים בניהול והקמה של חברות בתחום המכשור הרפואי וכיום משמש כדירקטור ומנכ”ל משותף. לצד תפקיד זה הינו דירקטור ובעל מניות במספר חברות בתחום המכשור הרפואי וההייטק.

ויקה ארז

מנהלת משרד

שרון בוארון

 • השירות הוא חלק בלתי נפרד מהמוצר ולכן אנו מקפידים על שירות זמין, איכותי ואמין לאורך כל הדרך.

  יוצרים ערך מוסף

  קבוצת נאות המכבים לייצר ערך מוסף מהותי ללקוחותיה, באמצעות איתור קרקעות באזורי הביקוש, ייזום פרויקטים פורצי דרך המצטיינים בתכנון קפדני, מפרטים מגוונים ומתקדמים, ביצוע ופיקוח קפדניים ושמירה על לוחות זמנים קפדניים.

  החזון שלנו, ההתנהלות השגרתית ופעילות הייזום שלנו נשענים על ערכי החברה הבאים:

  אנשים שבונים לאנשים

  העובדים, השותפים והלקוחות שלנו הם הנכסים החשובים והיקרים ביותר של החברה. התנהלותנו מולם מתאפיינת ביושרה, אמינות, שקיפות וזמינות בכל עת.

  תכנון בר קיימא

  תכנון הפרויקטים שלנו מתבסס לא רק על הצרכים והטרנדים הנוכחיים אלא גם על חזון ומחשבה עתידית על הבניין, האנשים והסביבה. אנו משלבים שיטות בניה ירוקה, טכנולוגיות מתקדמות ושומרים על איכות הסביבה.

  איכות חסרת פשרות

  הצלחת פרויקט היא אסופה של אלפי החלטות, צעדים, פעולות וחומרים. לכן אנו מקפידים על כל אחת ואחד מהם ומנהלים את כל פעילות הייזום והבנייה באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר ובפיקוח מלא של כל אחד מהשלבים.

  תמיד כאן

  השירות הוא חלק בלתי נפרד מהמוצר ולכן תודעת השירות בחברה וההתנהלות מול לקוחותיה מהווה פעילות ליבה בעלת חשיבות עליונה. אנו מספקים מענה מכבד, אמין, עדכני ומלא ללקוחותינו בכל פניה ובכל עת.

  קהילה כערך עליון

  קהילות חזקות, בהן החברים נהנים מחוסן אישי וחברתי תורמות למשק יציב ולפריחה כלכלית. קבוצת נאות המכבים תורמת 10% מרווחיה לפרויקטים ומיזמים קהילתיים ברחבי הארץ, תוך מתן עדיפות למיזמים באזורים בהם היא בונה.

  חדשות

  אנחנו כאן בשבילכם

   

   

   

   

   

   

   

  מלאו את הפרטים ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בהקדם:

   
   בלה בולאייבסקי

          מנהלת משרד

    

   09-8350855

   שעות פעילות:ימים א’-ה’ 18:00 – 09:00

   צור קשר

   ענבר קסטין

              מנהל פרויקטים

    

   052-4395596

   שעות פעילות:ימים א’-ה’ 18:00 – 09:00

   צור קשר

   x
   טופס יצירת קשר מהיר
   מלאו את הפרטים ונציגנו ישמחו לעמוד לשרותכם בהקדם:
    Close

    צור קשר

     Skip to content