“אפשר להשקיע בנדל”ן מסחרי בישראל – ולישון בשקט”

איזה שאלות כדאי לשאול לפני שמתכננים מטבח חדש? מה הדגשים החשובים? איזה חומרים קיימים בשוק ומה היתרונות והחסרונות שלהם. לפני שמתכננים את מרכז הבית, כדאי לשים לב למספר דברים. על כך במאמרו של ישראל אייזנר, מתאם תכנון ושירות ללקוח.

מאת: ישראל אייזנר, מתאם תכנון ושירות ללקוח

כותרת משנה

נקפיד על דברים בסיסיים חשובים: תכנון משטחי עבודה נוחים ליד הכיריים, מיקום התנור, המקרר והכיור, התאמת יחידת בילט אין לתנור ולמיקרוגל. חשוב לדאוג למספיק מקומות אחסון ולוודא מה מיקומו של כל פרט ואלמנט. בנוסף, חשוב לבחון האם יש על השיש מכשירים קבועים (כמו בר מים), האם יש מכשירי עבודה נוספים שצריך לאחסן (מיקסר למשל) ומהם כיווני פתיחת הארונות העליונים.

צריך לזכור שהוספת אי למטבח תלויה בגודלו של המרחב ובגודלה של הדירה. לפעמים כדאי לוותר על האי, גם אם מדובר בחלום שלכם, מכיוון שהוא עלול לגרום לתחושה של מחנק ולפגוע באפשרויות התנועה במטבח ובדירה. הכל תלוי כמובן בתכנון הכולל. במידה ובחרתם בהקמה של אי במטבח, בדקו – האם הישיבה הגבוהה נוחה לכם? האם נוח לילדים לטפס ולרדת?

כותרת משנה

נקפיד על דברים בסיסיים חשובים: תכנון משטחי עבודה נוחים ליד הכיריים, מיקום התנור, המקרר והכיור, התאמת יחידת בילט אין לתנור ולמיקרוגל. חשוב לדאוג למספיק מקומות אחסון ולוודא מה מיקומו של כל פרט ואלמנט. בנוסף, חשוב לבחון האם יש על השיש מכשירים קבועים (כמו בר מים), האם יש מכשירי עבודה נוספים שצריך לאחסן (מיקסר למשל) ומהם כיווני פתיחת הארונות העליונים. הכל תלוי כמובן בתכנון הכולל. במידה ובחרתם בהקמה של אי במטבח, בדקו – האם הישיבה הגבוהה נוחה לכם? האם נוח לילדים לטפס ולרדת?

הנציגים שלנו ישמחו לעמוד לרשותך בכל שאלה

 

 

 

 

 

 

 

מלאו את הפרטים ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בהקדם:

 
  בלה בולאייבסקי

  מנהלת משרד

   

  09-8350855

  שעות פעילות: ימים א’-ה’ 18:00 – 09:00

  צור קשר

  ענבר קסטין

             מנהל פרויקטים

   

  052-4395596

  שעות פעילות:ימים א’-ה’ 18:00 – 09:00

  צור קשר

  x
  טופס יצירת קשר מהיר
  מלאו את הפרטים ונציגנו ישמחו לעמוד לשרותכם בהקדם:
   Close

   צור קשר